Všechny kategorie

Granulátor

Domů>Produkty>Granulátor

1
Výrobní cena 2021 GLX-15 Automatický válcový kompaktor Granulátor GMP standardní suchý granulační stroj unikátní pneumatický vibrační třídicí systém

Výrobní cena 2021 GLX-15 Automatický válcový kompaktor Granulátor GMP standardní suchý granulační stroj unikátní pneumatický vibrační třídicí systém


Popis

Používání

Univerzální plně automatický granulátor GLX-15 je nejpokročilejší podomácku vyrobený granulátor na světě, který je navržen a vyvinut na základě konceptů GMP a charakteristik čínských patentových léků a biochemických léků. Je široce používán pro granulaci v takových průmyslových odvětvích, jako je farmacie, potravinářství a chemické inženýrství, což je zvláště použitelné pro granulaci materiálů náchylných k rozkladu a neúčinnosti nebo aglomerace při kontaktu s mokrem a teplem. Zrna, která vyrábí, se přímo používají pro balení granulí, tablety a plněné kapsle.

vlastnost

1. Automatické podávání s podtlakovým prouděním vzduchu umožňuje dopravu prášku uvnitř uzavřeného potrubí, které zamezuje poletování prachu.

2. Zpětná rotace konstantního krouticího momentu Německý servomotor poháněný dvoušnekem dosahuje vysoké účinnosti a přesnosti podávání, což zajišťuje kvalitu plechů.

3. Vysoce přesný pneumaticky ovládaný excentrický válec nastavuje rozměr tloušťky plechu, což zajišťuje rovnoběžnost chodu dvou přítlačných kol a umožňuje rovnoměrnou tloušťku plechu a tvrdost plechu.

4. Efekt zakřiveného povrchu zrn typu W – režim uspořádání je vynikající a jemný prášek je méně.

5. Jemný prášek z vibračního prosévacího zařízení s prouděním vzduchu je přímo odsáván vakuem a rychlost hotového jemného prášku je řízena na 5 % níže.

6. Celkový snadno odnímatelný design, který trvá pouze 20 minut, usnadňuje čištění a činí čištění snadno přijatelným

7. Před dokončením práce samočinně konfigurované podtlakové vzduchové čerpadlo předčistí pracovní komoru stroje a odsaje zbytky medicinálních prášků uvnitř kbelíku na materiály, nabíjecího bubnu, periferie lisovacího kola, celozrnného a síta.

8. Špičková konfigurace PLC a 10" dotykové obrazovky přesně řídí podávání, tlak, moment síly, rychlost, vzorec, tloušťku listu, množství prášku a prosévání atd., a spustí zobrazení dat a může také nahrávat server nebo tisknout společností IDS.

9. Režim spirálového podávání syntetizoval výhody vertikálního a plochého podávání a mezitím se vyhnul nevýhodám vertikálního a plochého podávání.

10. Jedinečný systém pneumatického vibračního prosévání může koordinovat ventil hvězdicového typu, aby udržoval vypouštění materiálů a recyklaci tenkého prášku. Může řídit rychlost tenkého prášku hotových výrobků pod 5%.

11. Otočná elektrická skříň je kompaktní konstrukce. Pro uživatele je snadné jej udržovat.

12. Plně uzavřený box na výrobu granulí může koordinovat radiální nahoru a dolů lisovací kladky a axiální prostor, takže může splňovat všechny požadavky na lisování různých druhů práškových tablet. Skládá se ze síta typu W, kladky pro organizování granulí a vlnitých třídicích kladek. Granule jsou tedy dobře organizované, s nižším podílem tenkého prášku.

13.Může automaticky zvednout podavač, aby koordinoval hvězdicový typ a šroubovou tyč, aby pokračoval v podávání materiálů do lisovací kladky, aby se vyrovnala tloušťka a tvrdost tablet.3. Režim spirálového podávání syntetizoval výhody vertikálního a plochého podávání a mezitím se vyhnul nevýhodám vertikálního a plochého podávání.

14. Jedinečný systém pneumatického vibračního prosévání může koordinovat ventil hvězdicového typu, aby udržoval vypouštění materiálů a recyklaci tenkého prášku. Může řídit rychlost tenkého prášku hotových výrobků pod 5%.

15. Otočná elektrická skříň je kompaktní konstrukce. Pro uživatele je snadné jej udržovat.

16. Plně uzavřený box na výrobu granulí může koordinovat radiální nahoru a dolů lisovací kladky a axiální prostor, takže může splňovat všechny požadavky na lisování různých druhů práškových tablet. Skládá se ze síta typu W, kladky pro organizování granulí a vlnitých třídicích kladek. Granule jsou tedy dobře organizované, s nižším podílem tenkého prášku.

17. Může automaticky zvednout podavač, aby koordinoval hvězdicový typ a šroubovou tyč, aby pokračoval v podávání materiálů do lisovací kladky, aby se vyrovnala tloušťka a tvrdost tablet.

Aplikace

2

Podrobnosti o stroji Balení

Detail stroje

3
4

6


Specifikace
Model        GLX-15

Kapacita tabletování        

kg / h3 15 ~
Granulační kapacitakg / h3 10 ~
Rychlost otáčení přítlačného válceot / min3 15 ~
Rychlost otáčení přítlačného válceot / min20 200 ~
Rychlost rotace rovnáníot / min5 70 ~
Specifikace zrnaΦ/ mm10~80 / 2~0.18
Přítlak přítlačného válceKN        730
Tlak zdroje vzduchuMpa        0.4 ~ 0.7
Spotřeba vzduchum³ / min/
Výkon hlavního strojeKw8
Výkon pomocného strojeKw0.75
Hmotnost hlavního strojeKg800
Celkový rozměrD x Š x V mm1000 x 1000 x 1600


DOTAZ