Všechny kategorie

O nás

Domů>O nás

Společnost Zhejiang Future Machinery Co., Ltd založena v roce 1993. Společnost se vždy zaměřovala na vývoj čínského farmaceutického stroje a překonávání evropské technické úrovně farmaceutických strojů a výzkum a vývoj nových farmaceutických strojů. Držíme-li se konceptu „orientace na humanismus a splácení zemi“, neustále nabízíme efektivnější, inteligentnější, nižší spotřebu energie a stabilnější nové produkty, které byly chváleny všemi úrovněmi státní správy a získaly ocenění a silnou podporu a uznání od zákazníků.

Společnost bere blistrový balicí stroj a různé granulační stroje jako dva hlavní produkty řady. A odhodlána poskytovat zákazníkům celou řadu pevných přípravků a řešení.

S roční výrobní kapacitou přes 10 milionů USD byly produkty vyrobené touto společností prodány ve více než 30 provinciích (obcí) nebo autonomních oblastech v Číně a vyváženy do více než 30 zemí nebo regionů včetně Spojených států, Kanady, Brazílie, Austrálie. , Rusko, Malajsie, Vietnam, Tchaj-wan, Macao, Německo, Bangladéš, Indie. Společnost má kanceláře a distributory v Rusku, Pákistánu, Spojených státech, Austrálii, Indii, Německu, Bangladéši a na dalších místech. Produkty byly uvedeny do produktivního provozu více než 2000 domácími a mezinárodními farmaceutickými společnostmi, získaly vysoce ceněnou reputaci a vybudovaly atraktivní firemní image a slavnou značku této společnosti.

Společnost prošla systémem jakosti ISO9001 a certifikátem CE, vše organizuje výrobu v souladu s pracovním právem a bezpečností Production Low přísně.

Naše společnost srdečně přivítá přátele z různých kruhů a nové i staré zákazníky, kteří nás navštíví obchodně a ruku v ruce s námi vytvoří ještě světlou budoucnost.


Hlavní produkt:
Granulační stroj
Vysokostřihový míchací granulátor
Míchací stroj
Stroje na balení blistrů
Automatický vysokorychlostní stroj na balení blistrů
Vysokorychlostní stroj na balení blistrů